(VIDEO) NEVJEROVATNA UTAKMICA U SREBRENIKU: Dva gola u tri minute, Bodul oduševio magijom

1 min. čitanja

Nevjerovatna utakmica u Srebreniku.

U 14. kolu m:tel Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Srebreniku sastaju se Tuzla City i Igman Konjic.

U 67. i 69. minuti došlo je do promjene rezultata. Fudbaleri Igmana su odigrali fenomenalan kontranapad, Darko Bodul je sjajno prošao jednog igrača Tuzla Cityja, a onda proigrao Ramića koji postiže hat-trick za vodstvo svoje ekipe od 3:1, da bi Tuzla City praktično iz narednog napada smanjila na 2:3 pogotkom koji je postigao Kuzmanović.

NAPOMENA: Arena Sport je vlasnik tv prava u m:tel Premijer ligi BiH te je svako korištenje, preuzimanje i daljnja distribucija  STROGO ZABRANJENO i kao takvo podložno krivičnoj odgovornosti