(VIDEO) Emotivni slom Lukakua nakon utakmice: Udario šakom u platformu iznad klupe, a onda sjeo i plakao

1 min. čitanja

Belgijanci su danas u utakmici trećeg kola grupe F odigrali 0:0 sa Hrvatskom, što im nije bilo dovoljno za jednu od prve dvije pozicije i plasman u osminu finala.

Najveći krivac za to definitivno je Romelu Lukaku koji je u drugom poluvremenu današnje utakmice imao četiri stopostotne prilike, ali nijednu nije iskoristio.

Lukaku je čiste zicere promašivao u 59., 63., 85. i 90. minuti, pa nije iznenađenje da mu je konačan ishod utakmice pao teže od svih Belgijanaca.

Režiser prenosa zabilježio je reakciju utučenog Lukakua dok ga saigrači tješe nakon čega napadač Intera bijesno odlazi ka klupi i udara šakom u platformu, a onda sjeda na klupu i nastavlja tugovati.