Sloga – Zrinjski 1:2, Velež – Igman 0:1 / Denković “zaledio” Rođene

2 min. čitanja

Tri utakmice 31. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu igraju se večeras, a svakako da je u centru pažnje derbi između Sarajeva i Željezničar.

Duel na Koševu počinje u 20 sati, a prije derbija igrat će se još dva meča.

Sloga u Doboju dočekuje Zrinjski i protiv novog prvaka traži bodove za opastanak, dok će lokalni derbi u Vrapčićima igrati Velež i Igman. Rođeni traže bodove za Evropu, a Konjičani za opstanak.

Tekstualni prijenos mečeva 31. kola PLBiH možete pratiti na portalu Faktor.ba.

____________________

15. minut: Nova prilika za Igman, ali Ramić pogađa spoljni dio mreže.

9. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Igman vodi protiv Veleža, Denković je strijelac na asistenciju Drljevića.

1. minut: Počeo je meč Velež – Igman i odmah prilika za goste. Hrelja je “promiješao” odbranu Veleža, ali Hadžikić brani.

45. minut: Kakva prilika za Zrinjski! Ćuže je ubacio, Kiš sa pet metara šutira glavom, ali Trako brani. Kraj poluvremena.

35. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Kiš siguran sa bijele tačke, preokret Zrinjskog.

34. minut: Penal za Zrinjski.

29. minut: Golman Trako sada u dva navrata spašava Slogu. Prvo je paradom zaustavio pokušaj Ćužea, a potom i silovit udarac Ilinkovića.

13. minut: Baštić je pokušao direktno iz kornera, ali Topić brani. U nastavku akcije domaći su imali još jednu priliku, ali je pokušaj Milanovića izblokiran.

10. minut: GOOOOOOLLLLLL! Zrinjski je izjednačio, strijelac Ćuže. Ostao je sam u šesnaestercu Dobojlija i majstorski pogodio za 1:1.

2. minut: GOOOOOOOLLLLLL! Sloga vodi protiv Zrinjskog, Baštić je strijelac.

16:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobro došli na tekstualni prijenos utakmica 31. kola PLBiH.