Zvijezda – Željezničar 2:2 / Štilić ekspresno donosi izjednačenje Plavima

3 min. čitanja

Fudbaleri Zvijezde i Željezničara od 15 sati u Gradačcu igraju revanš utakmicu četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, nakon koje će biti poznata imena svih polufinalista najmasovnijeg takmičenja u našoj zemlji.Plavi su na Grbavici prije 16 dana slavili sa 2:1, pa će u revanšu biti sve otvoreno.
Ranije su plasman u polufinale izborili Zrinjski, Tuzla City i Velež.
Tekstualni prijenos meča Zvijezda – Željezničar možete pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________________
70. minut: Štilić pokušava iz slobodnog udarca, Dabić brani.
66. minut: Nešto mirniji period igre, Plavi ovim rezultatom idu u polufinale Kupa BiH.
51. minut: GOOOOOLLLLLLLLLLL. Štilić ekspresno donosi izjednačenje Plavima. Fudbaler Želje je lobovao golmana Dabića za 2:2.
49. minut: GOOOOOOOLLLLLLLL. Štilić sa nekih 15 metara majstorski pogađa za 2:1.
46. minut: GOOOOOOOLLLLLLL. Huseinbašić na otvaranju drugog dijela povećava prednost Zvijezde.
46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.
45. minut: Poluvrijeme u Gradačcu. Zvijezda vodi 1:0, sada je u ukupnom rezultatu 2:2.
45. minut: Sjajna akcija Želje, ali napadač Hodžić šutira pored gola.
43. minut: Opet prijeti Drljo, ali opet brani čuvar mreže Zvijezde.
42. minut: Drljo je sada zaprijetio iz slobodnog udarca, ali Dabić maestralnom intervencijom spašava domaće.
34. minut: Kakva prilika za Zvijezdu. Sijevnula je kontra, a Huseinbašić je na kraju pogodio spoljni dio mreže.
31. minut: Hodžić je još jednom izblokiran, novi korner. Nakon prekida kombinovali su Kosorić i Cocalić, ali ovaj drugi šutira preko gola.
29. minut: Štilić pokušava iz slobodnjaka, brani ponovo Dabić.
17. minut: Još jednom prijeti Hodžić, ali nije bio precizan. Nakon kornera Santos je glavom šutirao preko gola.
16. minut: Kakva odbrana Dabića! Hodžić je uhvatio volej, ali golman Zvijezde brani.
12. minut: Štilić iz slobodnjaka sa vrha šesnaesterca pogađa živi zid domaćih.
10. minut: Prijeti sada napadač Armin Hodžić, pao je u kaznenom prostoru, gosti traže penal, ali Bandić je samo odmahnuo rukom.
2. minut: GOOOOOOOOOOLLLLLLLL! Zvijezda vodi protiv Željezničara! Nakon greške Muftića lopta dolazi do Mujagića koji rutinski pogađa za 1:0.
1. minut: Počeo je meč u Gradačcu.
14:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobro došli na tekstualni prijenos meča Zvijezda – Željezničar.