Zvijezda – Željezničar 1:0 / Mujagić koristi poklon Muftića, pritisak Plavih

1 min. čitanja

Fudbaleri Zvijezde i Željezničara od 15 sati u Gradačcu igraju revanš utakmicu četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, nakon koje će biti poznata imena svih polufinalista najmasovnijeg takmičenja u našoj zemlji.Plavi su na Grbavici prije 16 dana slavili sa 2:1, pa će u revanšu biti sve otvoreno.
Ranije su plasman u polufinale izborili Zrinjski, Tuzla City i Velež.
Tekstualni prijenos meča Zvijezda – Željezničar možete pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________________
17. minut: Još jednom prijeti Hodžić, ali nije bio precizan. Nakon kornera Santos je glavom šutirao preko gola.
16. minut: Kakva odbrana Dabića! Hodžić je uhvatio volej, ali golman Zvijezde brani.
12. minut: Štilić iz slobodnjaka sa vrha šesnaesterca pogađa živi zid domaćih.
10. minut: Prijeti sada napadač Armin Hodžić, pao je u kaznenom prostoru, gosti traže penal, ali Bandić je samo odmahnuo rukom.
2. minut: GOOOOOOOOOOLLLLLLLL! Zvijezda vodi protiv Željezničara! Nakon greške Muftića lopta dolazi do Mujagića koji rutinski pogađa za 1:0.
1. minut: Počeo je meč u Gradačcu.
14:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobro došli na tekstualni prijenos meča Zvijezda – Željezničar.