Uglješa Stevanović junak domaćih: Sloga velikim preokretom do pobjede protiv Igmana

1 min. čitanja

Fudbaleri dobojske Sloge su u 18. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine pobijedili Igman nakon velikog preokreta, a konačan rezultat je bio 3:2 za domaće.

Igman je fantastično ušao u utakmicu i poveo već u osmoj minuti susreta preko Demira Jakupovića da bi u 37. minuti Damir Hrelja udvostručio prednost gostiju.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima u prvom dijelu budući da je Frano Jelić dosudio kazneni udarac za domaće u 40. minuti, a siguran realizator najstrožije kazne je bio Krstovski da bi tri minute kasnije Đorić donio izjednačenje domaćima i tako postavio rezultat prvog dijela.

Veliki preokret domaćih je kompletirao Uglješa Stevanović golom u 81. minuti susreta čime je postavljen i konačan rezultat utakmice.

Sloga – Igman 3:2 (Krstovski 40‘, Đorić 43‘, Stevanović 81‘; Jakupović 8‘, Hrelja 37‘)