Mulalić nakon pobjede: Trebala nam je jedna ovakva utakmica, golovi donose samopouzdanje

1 min. čitanja

Edis Mulalić, trener Željezničara, nije krio oduševljenje pobjedom svojih izabranika protiv Sloge sa 4:1.- Prvovo poluvrijeme je bilo izjednačeno zbog nas jer nismo bili pravovremeni u nekim situacijama. Na poluvremenu smo napravili izmjene i poslije je to bilo mnogo bolje.
Trebala nam je jedna ovakva utakmica, efikasna i sve da se malo rasteretimo. U osam utakmica, zakazali smo možda u 55 minuta.
Idemo na pauzu da se osvježimo i spremimo za ostatak sezone – poručio je Mulalić nakon susreta pa dodao:

– Drago mi je zbog napadača što je utakmica bila ovako efikasna jer golovi donose samopouzdanje. Drago mi je i zbog Amoaha, da se vrati na pravi kolosijek – dodao je trener Plavih
Plavi su se ovim trijumfom sa 39 bodova izjednačili sa trećeplasiranim Širokim Brijegom, koji ima utakmicu manje.