Minimalan trijumf Sarajeva, Velež deklasirao Slogu, remi Želje i Tuzla Cityja

1 min. čitanja

Fudbaleri Sarajeva ostvarili su treću pobjedu u isto toliko odigranih pripremnih utakmica na pripremama u Sloveniji.

Bordo tim je sa minimalnih 1:0 savladao slovenačkog drugoligaša Naftu s minimalnih 1:0. Jedini pogodak postigao je Hamza Čataković na otvaranju drugog dijela susreta.

Treba istaći da je za Sarajevo danas debitovao Kolumbijac Kevin Viveros, koji je priliku za igru dobio u drugom poluvremenu.

Velež je na Kupresu upisao ubjedljiv trijumf protiv Sloge iz Gornjeg Vakufa rezultatom 8:0.

Strijelci za Rođene bili su Lea'i i Anđušić (po dva pogotka), Šikalo, Haskić, Krajnc i Lagumdžija.

Željezničar je na Grbavici odigrao 1:1 protiv Tuzla Cityja.

Goste je u vodstvo doveo Hadžić u u 57. minuti, a konačan rezultat susreta postavio je Allyson iz penala u 80. minuti.