Kakav doček za bivšeg igrača: Ti u hitnu, ja u MUP

2 min. čitanja

Pobjedu je slavio NK Rainci nakon boljeg izvođenja penala, a o svemu što se dešavalo na utakmici opisali u u saopštenju koje su putem zvanične Facebook stranice objavili večeras.

Saopštenje prenosimo u cjelosti i bez ikakvih izmjena.

“Ti u hitnu, ja u MUP.

Tako je danas dočekan naš Jusuf Alić, BIVŠI IGRAČ Sapne, odnosno tako smo danas dočekani u Sapni.

Danas je naša ekipa u okviru 1/16 kupa TK igrala u Sapni (bolje da nije) i plasirala se dalje nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Rezultat u regularnom dijelu je glasio 2-2

Smajkić i Kulašević su postigli golove.

Smajkić raketom sa nekih 40 metara gol kakav se rijetko viđa na našim terenima.

Mirisalo je sve na jednu mirnu i “opuštenu” utakmicu sve dok sudija nije dao znak za početak utakmice.

Bez 8-9 prvotimaca danas su nastupile i naše mlade snage, i imale su šta za vidjet u današnjih 90 minuta.

Od prve minute psovke i pogibeljni startovi kao da smo se vratili u prošli vijek.

Alić je u par navrata spašavao živu glavu nakon kriminalnih startova igrača sa brojem 5 poznatiji u selu kao pedija.

Sa poukom u datim momentima “ti u hitnu ja u MUP”!!

Ne ponovilo se i ne desilo se više ikome.

Našim navijačima kojih je bilo nekoliko hvala na podršci koju nam konstantno pružaju.

Na kraju je i njima zaprijećeno da ne slave pobjedu, jer kao što je fizioterapeut dobacio da ih ne bi poklo.

Na kraju je i policija morala intervenisat i smirivat strasti.

Čestitke momci na zasluženom prolazu i velikoj hrabrosti. Povrijeđenim momcima brz oporavak”, navodi se u saopštenju NK Rainci.