Jedinstvu velika tri boda iz Lukavca (FOTO)

2 min. čitanja

Danas su odigrana tri preostala susreta 16. kola Prve lige FBiH.

Tomislav je na najbolji način startao u drugi dio sezone s obzirom da je pred svojim navijačima savladao FK Rudar Kakanj 3:0.

Sve je bilo rijeÅ”eno već nakon prvog dijela, a domaći su poveli autogol Husaga u 12. minuti. Deset minuta prije kraja prvog poluvremena Nikola Å iÅ”ko povisuje na 2:0.

Posao je zavrÅ”io pred sami kraj Petar Banović za konačnih 3:0

U Lukavcu tvrda utakmica između Radničkog i Jedinstva.

Bilo je prilika, prijetili su domaći u prvom poluvremenu, bili neÅ”to bolji rival, Jedinstvo je povelo preko Luke Merdovića.

Tako je i ostalo, iako su gosti pred sami kraj mogli povesti i 2:0, no golman Brezičanin je to spasio.

Tomislav sada ima 22 boda i osmoplasirani je, Rudar je četvrtoplasirani sa 26, dok je Jedinstvo sada na 17 bodova, te je prestiglo upravo Radničkog kojeg očekuje žestoka borba za opstanak.