Zvijezda 09 – Igman 1:3 / Hat-trick Hebibovića za 13 minuta!

2 min. čitanja

Drugi meč 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu od 17 sati u Ugljeviku će igrati Zvijezda 09 i Igman.

Domaćin je na otvaranju sezone doživio katastrofu na gostovanju kod Veleža (0:5) i danas će tražiti priliku da se iskupi. S druge strane tim iz Konjica odmarao je u prvom kolu, jer je odgođen meč protiv Željezničara.

ZVIJEZDA 09: Jelovac, Tomanović, Blažević, Gavrić, Račić, Veličković, Selorm, Ostojić, Đorđević, Maksimović, Danoski.

IGMAN: Ćeman, Bešagić, Drljević, Hebibović, Oremuš, Bodul, Čubrilo, Mešić, Dupovac, Denković, Ramić.

Nažalost, ova utakmica neće biti emitovana u direktnom TV prijenosu, a tekstualni prijenos možete pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Ugljeviku.

43. minut: GOOOOOOLLLLLL! Igman sada vodi 3:1. I opet Hebibović. Za 13 minuta je kompletirao hat-trick.

39. minut: GOOOOOOLLLLLL! Već u narednom napadu Igman je ponovo poveo. Dva gola za dvije minute! Opet je Hebibović pogodio.

38. minut: GOOOOOOLLLLLL! Zvijezda je izjednačila, nije dugo trajala radost gostiju iz Konjica. Danonski je pogodio mrežu Ćemana.

30. minut: GOOOOOOLLLLLL! Igman vodi! Hebibović je matirao Jelovca! Nspretno je reagovala odbrana Zvijezde, a kapiten gostiju to je iskoristio i pogodio za vodstvo.

19. minut: Gavrić nije bio precizan iz slobodnjaka.

17. minut: Dominacija Zvijede, domaći su već izveli pet kornera, ali promjene rezultata nema.

13. minut: Ćeman brani pokušaj Selorma.

7. minut: Blaga inicijativa domaćih, ali bez većih uzbuđenja.

1. minut: Počeo je meč u Ugljeviku.

16.45 sati: Poštovani čitatelji dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Zvijezda 09 – Igman.