Zrinjski savladao hrvatskog prvoligaša u prijateljskoj utakmici

1 min. čitanja

Fudbaleri Zrinjskog trijumfovali su danas protiv Šibenika rezultatom 1:0 u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za nastavak premijerligaške sezone.

Šibenik je hrvatski prvoligaš pa ova pobjeda još jednom pokazuje da se u Zrinjskom kvalitetno radi, a pogodak vrijedan novog trijumfa postigao je Dragan Juranović već u četvrtoj minuti utakmice.

Inače, ova utakmica poslužila je Sergeju Jakiroviću da minutažu da igračima koji su se oporavljali od povreda ili su manje igrali u dosadašnjem dijelu sezone, a za Zrinjski su od prve minute nastupili:

Topić – Ćorluka, Magdić, Senić, Brekalo – Stranput, Kamenar, Malekinušić, Zubairu, Juranović – Mandić

Nakon osam odigranih utakmica u Premijer ligi BiH Zrinjski je sakupio 15 bodova i nalazi se na sredini tabele, ali za prvim mjestom na tabeli zaostaje samo četiri boda i u slučaju da pobijedi sve zaostale utakmice bit će komforni lider na tabeli.