Željezničar se trijumfom u Mostaru učvrstio na vrhu tabele, Borac savladao Sarajevo

1 min. čitanja

Željezničar je na gostovanju kod Zrinjskog ostvario trijumf rezultatom 3:1.

Jahić je u 14. minuti doveo goste u vodstvo, što je bio i rezultat prvog dijela.

Galić je donio poravnanje Zrinjskom u 43. minuti, da bi Pervan i Gavrilović svojim pogocima u 59. i 65. minuti donijeli pobjedu Željezničaru.

Borac je na svom terenu došao do pobjede protiv Sarajeva rezultatom 2:0.

Banjalučani su u oba poluvremena postigli po jedan pogodak, što se na kraju ispostavilo više nego dovoljnim za pobjedu.

Lazić je u finišu prvog dijela donio prednost domaćim, da bi Mišić svojim pogotkom u 53. minuti postigao konačnih 2:0.

Široki Brijeg i Sloboda remizirali su u susretu u kojem je objema ekipama rezultatski pripalo po jedno poluvrijeme. Jelić je u 16. minuti donio prednost Širokobriježanima, dok je Karić u 50. minuti donio remi svojoj ekipi.

Stanje ne premijerligaškoj tabeli i listi strijelaca možete vidjeti na ovom linku.