(VIDEO) Vladan Kovačević heroj Rakowa: Pogledajte fantastičnu odbranu bh. golmana u novoj pobjedi poljskog tima

1 min. čitanja

Nekadašnja jedinica FK Sarajevo briljira u Poljskoj, Rakow niže pobjede, a Kovačević vrhunske odbrane. Pogledajte njegovu intervenciju protiv Piasta

Rakow je u zaostaloj utakmici drugog kola Ekstraklase pobijedio Piast na gostovanju rezultatom 1:0 uz odlično izdanje Vladana Kovačevića.

Posebno se istakao u 50. minuti susreta kada je vrhunskom intervencijom spasio Rakow i spriječio Jorge Felixa da postigne gol.

Iskusni Španac je izašao sam na njega, šutirao veoma dobro, ali je bivša jedinica Fudbalskog kluba Sarajevo, bila na visini zadatka.

Vrijedi spomenuti da je pobjedu gostima osigurao Fran Tudor golom u desetoj minuti nadoknade. Rakow se sa ova tri boda vratio na prvo mjesto na tabeli sa 23 boda, dva više od Plocka koji ima i utakmicu više.