(VIDEO) Da se naježiš: Komentator rođen u Buenos Airesu se rasplakao nakon titule prvaka svijeta

1 min. čitanja

Pobjeda reprezentacije Argentine u finalu Svjetskog prvenstva u Kataru protiv Francuske je rasplakala komentatora televizije Telemundo, Andresa Cantora, koji je uživo prenosio ovaj meč.

Argentince je u vodstvo doveo Lionel Messi u 23. minuti golom sa bijele tačke, a onda je Angel Di Maria u 36. minuti povećao prednost na 2:0.

Međutim, Trikolori su u drugom poluvremenu uspjeli da nadoknade dva gola razlike, izjednačivši rezultat preko Kyliana Mbappea, koji je u samo dvije minute postigao dva gola.

Prvo je savladao Martineza u 80. minuti, a onda je majstorijom odveo utakmicu u produžetke. Messi je u 108. minuti ponovo postigao pogodak za novu prednost Argentine, da bi potom deset minuta kasnije fenomenalni Mbappe kompletirao hatttrick.

Na kraju su penali odlučili prvaka svijeta, gdje su se nešto bolje snašli Argentinci, a kako su emocije savladale komentatora nakon pobjede Gaučosa, pogledajte na videoprilogu ispod teksta.