Pretposljednje kolo PLBiH / Široki Brijeg poveo, Borac izjednačio protiv Slobode

2 min. čitanja

Sezona u Premijer ligi Bosne i Hercegovine stigla je do samog finiša.

Ostala su još dva kola, koja se prema propozicijama takmičenja igraju istog dana i u isto vrijeme.

Tako će sve utakmice 32. kola biti odigrane danas s početkom u 17 sati.

Tekstualni prijenos današnjih mečeva Premijer lige pratite na portalu Faktor.

– – – – –  – – – – – –  – – – – – – – – –

Live rezultati: Igman – Tuzla City 0:1; Velež – Sarajevo 1:2; Željezničar – Posušje 0:0 ; Borac – Sloboda 1:1; Zrinjski – Leotar 1:0 ; Široki Brijeg – Sloga 1:0.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Poluvrijeme. Jedini meč u kojem nije bilo pogodaka u prvom dijelu jeste onaj na Grbavici.

44. minut: Prečka Hebibovića, ostaje 0:1 za Tuzla City.

44. minut: Hadžikić u nekoliko navrata spašava Velež, moglo je Sarajevo povećati prednost.

40. minut: Finiš prvog dijela. Bez pogodaka na Grbavici.

39. minut: GOOOOOOOLLLLL. Ćavar pogađa za vodstvo Širokog Brijega.

36. minut: GOOOOOLLLLLLLL. Lazić pogađa za izjednačenje Borca.

32. minut: Karamarko šutira, stativa spašava Bordo tim. Sjajan meč u Mostaru.

24. minut: GOOOOOOOOOLLL. Zrinjski vodi u Čitluku. Ko drugi nego Nemanja Bilbija.

24. minut: GOOOOOLLLLLL. Ziljkić dovodi Bordo tim u vodstvo. Preokret Sarajeva.

11. minut: GOOOOOOOLLLL. Sarajevo preko Varešanovića. izjednačilo u Mostaru.

10. minut: Samir Bekrić je protiv Posušja završio igračku karijeru. Iz igre je izašao uz velike ovacije navijača na Grbavici.

9. minut: GOOOOOLLLLLLL. Sloboda vodi protiv Borca. Delić strijelac.

4. minut: GOOOOOOOLLLLLL. Tuzla City preko Hadžića dolazi do prednosti protiv Igmana.

3. minut: GOOOOOOOOLLLL. Velež vodi protiv Sarajeva. Strijelac Anđušić.

1. minut: Počeli su susreti.

16:57 sati: Za prvake Bosne i Hercegovine ekipu Zrinjskog upriličen je špalir pred početak utakmice protiv Leotara.

16:55 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos mečeva 32. kola Premijer lige BiH u fudbalu.