Goran Granić: Crveni karton je usmjerio drugo poluvrijeme, pobjeda protiv Tuzla Cityja nam mnogo znači

1 min. čitanja

Fudbaleri Posušja danas su na svom terenu savladali Tuzla City rezultatom 3:0 u sklopu 13. kola Premijer lige BiH, a nakon ove utakmice izjavu za Arenu je dao trener kluba sa Mokrog doca, Goran Granić.

On je poručio kako je zadovoljan pobjedom protiv Tuzla Cityja, te je dodao kako je njegova ekipa posljednji put nakon utakmice sa Veležom igrala hrabro i na kraju je bila nagrađena.

Pobjeda nam mnogo znači zbog publike i domaćeg terena. Stalno govorimo o kvaliteti koju imamo i da pojačamo svijest o tome. Ne bi to imalo težinu da se to ne vidi na terenu, kazao je Granić.

On je potom dodao kako je bila otvorena igra u prvom poluvremenu, da je njegova ekipa na kraju iskoristila svoje greške, a protivnik nije.

Crveni karton je usmjerio drugo poluvrijeme. Bilo nam je lakše, mogli smo raširiti igru, biti manje okomiti jer smo se tako dogovorili. Igrači su to ispoštovali. Sve skupa čestitam igračima, stručnom štabu, kazao je Granić.

Podsjetimo, Posušje će u narednom kolu igrati protiv Borca.