Borac produžio ugovore sa četiri prvotimca

Dodaj komentar
1 min. čitanja

Fudbalski klub Borac danas je predstavio Zorana Kvržića, kao novo pojačanje za naredne sezonu, a nakon toga produžio je saradnju sa četiri igrača koji su u prošloj sezoni nosili dres banjalučana.

– Od naših igrača kojima su s krajem sezone istekli ugovori sa FK Borac, do sada su produženi ugovori sa Jakovom Blagaićem, Janezom Pišekom, Bojanom Pavlovićem i Aleksandrom Subićem.

FK Borac će u narednom periodu obaviti razgovore sa ostalim igračima kojima su istekli ugovori, sa nekima su razgovori već u toku. O svim dešavanjima vezano za produženje ugovora sa ovim igračima ili prestanku saradnje naši navijači i javnost će biti blagovremeno obavješteni – saopćeno je iz FK Borac.

Prije Kvržića ugovor sa FK Borac potpisao je i Nemanja Mihajlović, koji je stigao iz dobojske Sloge.

Podijeli ovaj članak
Dodaj komentar
Pretplatite se
Obavijesti o
guest

0 Komentari
Najstariji
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare