(VIDEO) Pogledajte kako su Ronaldo i Casemiro reagovali na ubjedljiv poraz Manchester Uniteda na Etihadu

1 min. čitanja

Manchester United jučer je doživio bolan poraz na Etihadu od Manchester Cityja u sklopu devetog kola engleskog Premiershipa rezultatom 6:3.

U prvom poluvremenu su Građani postigli četiri gola i imali ubjedljivu prednost, a koliko je bilo mučno gledati partiju svojih saigrača na Etihadu, najbolje svjedoče grimase koje su pravili Cristiano Ronaldo i Casemiro.

Njih dvojica su u tim trenucima sjedili na klupi za rezervne igrače i preživljavali su pravu agoniju, a kako je sve to izgledalo, pogledajte na videoprilogu ispod teksta.

Podsjetimo, Ronaldo protiv Manchester Cityja uopšte nije ulazio u igru, dok je Casemiro u 59. minuti zamijenio Scotta McTominayja.