(FOTO) Abubakar objavio fotografiju svog debija u dresu Sarajeva, evo šta mu je poručio Ismir Mirvić

2 min. čitanja

Fudbaler iz Gane, Abdul Rashid Abubakar, debitovao je za Sarajevo na gostujućoj utakmici 11. kola Premijer lige BiH u Gabeli protiv Veleža.

Duel starih rivala je odigran u ponedjeljak na stadionu Perica Pero Pavlović, a konačan rezultat ovog meča je glasio 1:1. Za Rođene je u 55. minuti pogodio Dženan Zajmović, dok je Bordo klubu bod donio Ivan Ikić u 76. minuti.

Nakon što je nedavno stigao na Koševo, a potom riješio i papirologiju, Abubakar je stekao pravo da debituje za svoj novi klub, pa je dobio priliku za igru u 73. minuti utakmice između Veleža i Sarajeva kada je na teren ušao umjesto Hamze Čatakovića.

Poslije utakmice u Gabeli, Abubakar se na društvenim mrežama, tačnije Instagramu pohvalio debijem u dresu Sarajeva, te je objavio fotografiju na kojoj se vidi kako se priprema za ulazak u igru.

U opisu fotografije je napisao kako je to za njega bio poseban momenat kada je ušao u igru sa klupe za rezervne igrače.

Bio je to poseban momenat za mene kada sam ušao u igru sa klupe i debitovao za FK Sarajevo, napisao je Abubakar.

Ubrzo nakon toga se u komentar javio i prvi čovjek FK Sarajevo, Ismir Mirivć, koji je komentarisao njegovu objavu.

Samo naprijed. Imaš to u sebi, napisao je Mirvić, a onda je uslijedio odgovor fudbalera iz Gane.