(VIDEO) Pogledajte potpuno neočekivanu reakciju Contea nakon pobjedonosnog gola Bentacura u sudijskoj nadoknadi

1 min. čitanja

Spursi su do pobjede došli velikim preokretom, s obzirom da je Bournemouth do 57. minute imao vodstvo 2:0.

Tottenham je u 57. minuti smanjio rezultat preko Sessegnona, da bi Davies u 73. minuti poravnao na 2:2.

Kada se činilo da će utakmica završiti tim rezultatom, Bentacur je u drugoj minuti sudijske nadoknade pogodio za potpuni preokret Tottenhama i pobjedu za prekid crnog niza.

Režiseru prenosa pažnju je privukla i reakcija trenera Tottenhama Antonija Contea, koji je znao na izuzetno emotivan i buran način proslavljati tijesne pobjede svojih timova.

No ovoga puta nije bio takav slučaj te se Conte bez ikakvog radovanja okrenuo prema tunelu, a onda mirnim koracima i otišao put svlačionice.

Fudbaleri Tottenhama i bez pomoći Contea uspjeli sačuvati prednost do kraja utakmice.