64. minut: Vrhovac još jednom odličnom intervencijom spriječava siguran gol domaćih. Ovoga puta je klizeći startom presjekao pas Anđušića za Georgijevića koji je bio sam pred golom gostiju.

58. minut: Zvonić je dobio žuti karton poslije faula nad Juričićem.

57. minut: Brandao napušta igru, zamijenio ga je Cvijanović.

56. minut: Bekrić mijenja Alispahića u sastavu Plavih.

55. minut: Vehabović iz slobodnjaka pogađa prečku, sreća je bila na strani Željezničara jer je Bender bio već savladan.

50. minut: Fejzić brani šut Jurića nakon kornera, a samo minut kasnije Musa šutira visoko preko gola.

52. minut: Alispahić je “požutio” poslije starta nad Georgijevićem.

51. minut: Zvonić blokira loš šut Boje.

49. minut: Pršeš i Osmić su već na startu drugog dijela zamijenili Zeljkovića i Ćosića.

46. minut: Nastavljena je i utakmica u Širokom Brijegu.

48. minut: Žuti karton za Juričića.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme utakmice Velež – Željezničar.

Kraj prvih 45 minuta i na Pecari.

Završeno je prvo poluvrijeme u Mostaru, Željo vodi 2:1 protiv Veleža.

45. minut: Tri minute sudijske nadoknade u prvom poluvremenu duela u Vrapčićima.

42. minut: Finiš prvog dijela igra se na dva posljednja meča 30. kola Premijer lige BiH.

38. minut: Utakmica na Pecari prava je uspavanka u odnosu na duel Veleža i Željezničara.

38. minut: Velež je brzo uzvratio. Anđušić je lobovao Bendera, ali Vrhovac klizećim startom loptu zaustavlja na liniji.

37. minut: GOL GOL GOL! Juričić pogađa za preokret!

36. minut: Korner za Željezničar nakon intervencije Zvonića.

22. minut: Odlična šansa za Široki. Begić nakon dodavanja Jurića šutirao pored gola!

24. minut: GOL GOL GOL! Milićević je šutirao iz slobodnog udarca, a loptu je u mrežu Bogdanovića skrenuo živi zid Veleža.

20. minut: Juričić u dobroj prilici za Željezničar, šutirao je pored gola.

17. minut: Odbrana Veleža blokira udarac Boje.

15. minut: GOL GOL GOL! Rođeni vode golom Georgijevića!

9. minut: Velika prilika za Velež, ali Bender brani šut Brandaa. Prethodno su Vrhovac i Alispahić pogriješili na sredini terena.

6. minut: Georgijević šutira pored gola Plavih.

1. minut: Startao je i meč na Pecari u kojem se sastaju Široki Brijeg i Tuzla City.

2. minut: Zatresla se mreža Željezničara, ali je Georgijević bio u nedozvoljenoj poziciji.

Završena je utakmica na Koševu, Olimpik – Mladost 0:0.

1. minut: Počeo je susret u Vrapčićima između Veleža i Željezničara.

90. minut: Četiri minute sudijske nadoknade.

89. minut: Golman gostiju još jednom odlično interveniše.

83. minut: Velić je heroj Mladosti, odbranio je šut Osmanovića sa bijele tačke.

82. minut: Penal za Olimpik!

Kraj utakmice u Krupi na Vrbasu, domaćin je uspisao izuzetno važnu pobjedu u borbi za opstanak.

90. minut: Tri minute sudijske nadoknade.

86. minut: Mandić neće konkurisati za gostovanje kod Zrinjskog nakon što je zaradio treći žuti karton.

72 minut: Milović glavom šalje loptu pored gola Mladosti.

67. minut: U duelu dva Hadžića uspješniji je Olimpikov golman.

74. minut: I Šubertu je Šehović pokazao žuti karton.

73. minut: Žuti karton za Janjića zbog kojeg će propustiti meč 31. kola protiv Olimpika.

62. minut: Mladost je povela golom Hadžića, ali je napadač gostiju bio u nedozvoljenoj poziciji.

64. minut: GOL GOL GOL! Jović pogađa mrežu gostiju poslije asistencije Redžića.

52. minut: Velić na visini zadatka, nakon šo je skinuo šut Čurjurića brani i udarac Isića.

17:09 – Za Velež danas igraju: Bogdanović, Ferreyra, Ovčina, Zvonić, Zeljković, Ćosić, Radovac, Vehabović, Anđušić, Brandao, Georgijević.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme susreta Olimpik – Mladost.

17:06 – Željo, kojeg će danas s klupe predvoditi Almir Memić, protiv Veleža istrčat će u sastavu: Bender, Blažević, Milićević, Vrhovac, Ikić, Čeliković, Alispahić, Bojo, Subašić, Mujezinović, Juričić.

17:05 – Poznati su sastavi Širokoh Brijega i Tuzla Cityja za meč koji se igra od 18 sati.

ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Čuljak, Raguž, Stanić, Vukoja, Zachara, S. Jurić, Begić, M. Jurić, Musa, Ikić.
TUZLA CITY: Fejzić, Barišić, Crnkić, Karjašević, Badara, Mišić, Doffo, Lučić, Morris, Đerić, Mešinović.

52. minut: Nikola Dujaković u dobroj situaciji nije na najbolji način zahvatio loptu, bila je to dobra prilika za Krupu.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme utakmice Krupa – Radnik.

Završeno je prvo poluvrijeme na Koševu.

45. minut: Sedam minuta sudijske nadoknade prvog poluvremena u susretu Olimpik – Mladost.

44. minut: Dedić je dobio crveni karton, Mladost će do kraja utakmice na Koševu igrati s deset igrača.

Kraj prvog dijela meča Krupa – Radnik.

45. minut: Dvije minute sudijske nadoknade u Krupi na Vrbasu.

38. minut: Odlična akcije Krupe nakon što je Muminović proigrao Vukmanovića, ali mu je lopta ipak pobjegla u ruke Bilobrka.

37. minut: Mandić iz dobre pozicije, sa pet-šest metara, šutira visoko preko gola.

33. minut: Žuti karton za Milenkovića. Ovo je druga javna opomena za fudbalere Radnika na utakmici.

25. minut: Dvije velike prilike u periodu od 23. do 25. minute. Lopta je poslije udarca Perišića okrznula stativu, da bi Hadžić odbranio udarac Dedića sa svega pet metara.

15. minut: Horić je zaprijetio svom bivšem klubu, Velić ponovo siguran.

24. minut: Karić poslije cenatršuta Nikića šutira pored gola.

23. minut: Karišik je prvi igrač zapisan u notesu sudije Šehovića.

22. minut: Bilobrk brani udarac Pavlovića…

12. minut: Olimpik je imao dvije odlične šanse. Prvo je pokušao Čurjurić, a zatim i Šišić, ali je Žulj izblokirao oba udarca.

15. minut: Dobra akcija Radnika završava se udarcem Milenkovića koji je izblokirala odbrana domaćeg sastava.

6. minut: Velić brani šut Čurjurića iz velike udaljenosti.

1. minut: Počela je i u utakmica na Koševu između Olimpika i Mladosti.

7. minut: Vukmanović šutira pored gola…

6. minut: Prvi korner na utakmici izvesti će Krupa.

4. minut: Prva intervencija Bilobrka na današnjoj utakmici, pokupio je prizeman centaršut domaćina sa desne strane.

1. minut: Počeo je susret između Krupe i Radnika u Krupi na Vrbasu.

Od 15.55 sati igra se meč Krupa – Radnik. Olimpik i Mladost igraju od 16 sati, dok su utakmice Široki Brijeg – Tuzla City i Velež Željezničar na rasporedu od 18 sati.

Treneri Olimpika i Mladosti odredili su početne sastave za današnji susret ova dva tima, baš kao i “šefovi” Krupe i Radnika.

OLIMPIK: Hadžić, Milović, Horić, Osmanović, Čurjurić, Karić, Isić, Perišić, Gavrić, Da Cruz, Šišić.
MLADOST: Velić, Alić, Žulj, Šabanović, Hadžić, Hiroš, Jahić, Dedić, Handžić, Dejanović, Begić.

KRUPA: Kolak, Karišik, Redžić, Pavlović, Dujaković, Jović, Muminović, Galić, Ćivić, Vukmanović, Mandić.
RADNIK: Bilobrk, Nikić, Simonović, Mekić, Milenković, Jelić, Karić, Vušurović, Motika, Šubert, Janjić.