KRAJ UTAKMICE.  Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u Jerevanu od Armenije sa 4:2 u susretu šestog kola J-grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine.

95’ GOL. Lončar koji je malo prije ušao umjesto Todorovića postigao je autogol. Mkhtaryan je centrirao, a nespretnom reakcijom Lončar je skrenuo loptu u mrežu.

86’ golman Hayrapetyan je junak utakmice. Odbranio je nekoliko nemogućevih šuteva, kada su mnogi loptu vidjeli u golu.

83‘ Dobar ubačaj Kolašinca, ali Džeko nije dobro zahvatio loptu glavom. Sve manje nade za Zmajeve.

79’ GOL. Armenija ponovo vodi. Pogodio je Hambardzumyan na asistenciju Mkhitaryana.

76’ Izmjena u Armeniji. Ušao je Grigoryan umjesto Mkrtchyana.

72’ Reprezentacija BiH je oštećena za čist jedeanaesterac nad Džekom. Zbog prigovora Dijamant i Pjanić dobijaju žuti karton.

70’ GOOOOOL Amer Gojak pogađa za 2:2 nakon sjajne akcije. Još smo u igri. Asistirao je Kolašinac.

67’ GOL. Mkhtaryan zakucava loptu u mrežu nakon sjajne akcije Armenaca.

65’ Prva izmjena u našoj reprezentaciji. Umjesto danas očajnog Višće ušao je Duljević.

63’ Gojak je imao sjajnu šansu, ali Armence drži golman u životu. Sada mi imamo inicijativu.

59’ Pjanić iz slobodnjaka od kojeg se mnogo više očekivalo loptu šalje visoko iznad prečke.

55’ Armenija prvi strahovit pritisak u prvih deset minuta nastavka, ne možemo doći do lopte.