epa05223165 Real Madrid's French striker Karim Benzema (2-R) celebrates with teammates after scoring the opening goal against Sevilla CF during the Spanish Liga Primera Division soccer match played at Santiago Bernabeu stadium, in Madrid, Spain, 20 March 2016. EPA/Javier Lizon

U posljednjem susretu 30. kola španskog nogometnog prvenstva Real je u Madridu upisao uvjerljivu pobjedu nad Sevillom od 4:0.

Karim Benzema doveo je Madriđane u vodstvo u 6. minuti, Cristiano Ronaldo u 64. povisio je na 2:0, Gareth Bale dvije minute kasnije pogađa za 3:0, a konačan rezultat postavio je Jese Rodriguez u 86. minuti.

Pri rezultatu 1:0 obje momčadi nisu realizirale jedanaesterac. U 27. minuti vratar Keylor Navas obranio je šut Kevina Gameira, a u 58. Ronaldo je pucao iznad gola.

Na ljestvici Primere vodeća Barcelona ima 76 bodova, drugi Atletico Madrid 67, a treći Real Madrid 66. Sevilla je šesta s 48 bodova.