U večerašnjem dvoboji Begovićevog Stoka i Bešićevog Evertona, uspješniji je bio klub golmana naše reprezentacije slavivši pobjedu od 2:0.

Pogotke za trijumf Stokea nad Evertonom postigli su Moses u 32. i Diouf u 85. minuti.

Golman BH reprezentacije je na golu Stokea proveo svih 90. minuta, dok je Muhamed Bešić utakmicu odgledao sa Evertonove klupe za rezerve.

Manchester City, za kojeg nastupa centarfor naše nogometne selekcije Edin Džeko, savladao je večeras Leicester rezultatom 2:0. Pogodak za vodstvo Cityja postigao je Nasri u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena. Konačan rezultat postavio je Millner u 88. minuti.

Edin Džeko je u igru ušao u 85. minuti.

Arsenal je na gostovanju upisao pobjedu protiv QPR-a (1:2). Chelsea je na gostovanju savladao West Ham (0:1).

Tottenham sa 3:2 savladao Swansea. Manchester United je u posljednjim trenucima utakmice došao do pobjede od 1:0 na gostovanju kod Newcastlea.

Liverpool je večeras savladao Burnley sa 2:0. To je ujedno 12 uzastopna utakmica bez poraza za Liverpool.