Odigrano je pet susreta u okviru kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo u Francuskoj.

Reprezentacija Njemačke je kao gost savladala Gruziju sa 0:2. Iako su imali nekoliko prilika za postizanje gola i rezultat je trebao biti ubjedljiviji Nejmci su slavili golovima Reusa u 39. minuti i Mullera u 44. minuti.

Albanija je nakon preokreta stigla do vrijedne pobjede protiv Armenije. Movsisyan je doveo goste u vodstvo već u četvrtoj minuti. Ipak nakon crvenog kartona za jednog gostujućeg igrača potpuni preokret domaćih za svega četiri minute. Prvo je Mevraj u 77. minuti donio izjednačenje, da bi Gashi u 81. pogodio za veliko slavlje i pobjedu Albanije.

Rumunija je sa minimalnih 1:0 savladala Farska Ostrva. Jeidni gol na meču postigao je Keseru u 21. minuti.

Rezultati i strijelci:

Gruzija – Njemačka 0:2 (Reus 39′,  T. Müller 44′)

Rumunija – Farska Ostrva 1:0 (Keseru 21′)

Škotska – Gibraltar 6:1 (Maloney 18′(p),34′(p), S. Fletcher 29′, 77′ ,90′, Naismith 39′ / Casciaro 20′ )

Albanija – Armenija 2:1 (Mevraj 77′, Gashi 81′ / Movsisyan 4′)

Sjeverna Irska – Finska 2:1 (Lafferty 33′, 38′ / Sadik 91′)