U uzvratnom susretu drugog pretkola Lige prvaka Legia je savladala Zrinjski sa 2:0 i sa ukupnih 3:1 prošla dalje.

U Varšavi je Zrinjski dominirao na početku meča, no Mostarci nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti gol Malarza.

U prvom ozbiljnijem napadu domaće ekipe Zrinjski je primio pogodak. Igrala se 27. minuta kada je Legia dobila kazneni udarac nakon igranja rukom u kaznenom prostoru jednog igrača Plemića, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Nikolić koji je zakucao loptu u rašlje Kozićevog gola.

Taj gol je demoralisao igrače našeg prvaka koji su se neobjašnjivo povukli i prestali sa napadima do kraja poluvremena.

Zrinjski je do izjednačenja mogao u 60. minuti, kada je Peko ubacio, a Mešanovićev šut Malarz krajnjim naporom izbacuje u korner.

Kao što to obično biva, ubrzo je uslijedila kazna. Samo dvije minute nakon Mešanovićeve šanse Nikolić je nakon kontranapada drugi put matirao Kozića za 2:0.