Nogometaši Lazio su večeras u Rimu savladali Genou sa 2:0 u utakmici 5. kola italijanske Serie A.

Lazio je do vodstva došao u 35. minuti kada na asistenciju bh. reprezentativca Senada Lulića pogađa Đorđević. Za konačnih 2:0 pobrinuo se Anderson u 62. minuti. Senad Lulić je odigrao svih 90. minuta.

Nogometaši Rome su ponovo razočarali. Naime, nogometaši vučice su poraženi u gostima kod Sampdorie.

Povela je Sampdoria pogotkom Edera u 50. minuti. Na izjednačenje se čekala do 69. minute, kada Salah pogađa nakon asistencije našeg reprezentativca Miralema Pjanića. Međutim, Sampdoria do konačnih 2:1 dolazi nakon autogola Manolasa u 85. minuti.

Edin Džeko i Miralem Pjanić su odigrali svih 90. minuta.

Juventus je također na svom terenu u Torinu ostvario nepovoljan rezultat, odigravši sa Frosinoneom 1:1.

Milanski Inter je na svom terenu savladao Veronu sa 1:0.