Onaj u borbi za začelje od 15 sati igraju Krupa i Mladost. U 16.55 sati na Koševu će početi 143. gradski derbi između Sarajeva i Željezničara.

Hercegovački derbi će od 19.05 sati na Pecari odigrati Široki Brijeg i Zrinjski.

Tekstualni prijenos utakmica mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

___________________________________________________________________

82. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Krupa je riješila pitanje pobjednika. Nikolić je strijelac.

56. minut: Mladost je zaprijetila preko Ćerimagića, ali bez promjene rezultata.

16:07 sati: Od 16. 55 sati na Koševu se igra derbi između Sarajeva i Željezničara. Treneri Blaž Slišković i Vinko Marinović odredili su sastave.

Za Želju će od prve minute igrati: Erić, Kosorić, Štilić, Alispahić, Blažević, Bojo, Čeliković, Lendrić, Ikić, Gasal i Šehić.

S druge strane Marinović će na teren poslati sljedeći sastav: Kovačević, Pidro, Oremuš, Mustedanagić, Mešanović, Velkoski, Miličević, Pejović, Đokanović, Dupovac i Fanimo.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme, Krupa vodi 2:0.

28. minut: GOOOOOOOLLLLL! Krupa vodi 2:0, Mandić je strijelac.

19. minut: Dujaković je imao još jednu priliku, ali Velić sada spašava Mladost.

11. minut: GOOOOOOLLLLLL! Krupa vodi protiv Mladost golom Dujakovića! Pogotku je prethodio jedanaestarec za domaće nako što je Dedić faulirao Mandića, a sudija Gigović pokazao je na “kreč”.

1. minut: Počeo je meč u Krupi na Vrbasu.

14.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 28. kola Premijer lige BiH.