76’ Izmjena u Armeniji. Ušao je Grigoryan umjesto Mkrtchyana.

72’ Reprezentacija BiH je oštećena za čist jedeanaesterac nad Džekom. Zbog prigovora Dijamant i Pjanić dobijaju žuti karton.

70’ GOOOOOL Amer Gojak pogađa za 2:2 nakon sjajne akcije. Još smo u igri. Asistirao je Kolašinac.

67’ GOL. Mkhtaryan zakucava loptu u mrežu nakon sjajne akcije Armenaca.

65’ Prva izmjena u našoj reprezentaciji. Umjesto danas očajnog Višće ušao je Duljević.

63’ Gojak je imao sjajnu šansu, ali Armence drži golman u životu. Sada mi imamo inicijativu.

59’ Pjanić iz slobodnjaka od kojeg se mnogo više očekivalo loptu šalje visoko iznad prečke.

55’ Armenija prvi strahovit pritisak u prvih deset minuta nastavka, ne možemo doći do lopte.

51’ Ponovo smo kolosalno pogriješili u odbrani. Armenci su došli u stopostotnu šansu, ali Adamyan šutira pored gola.

50’ Barseghyan topovski šutira, ali ŠEhić izbacuje loptu u korner.

46’ Počelo je drugo poluvrijeme. Odmah na početku ozbiljno je zaprijetila Armenija i ponovo je naša odbrana pokazala nesigurnost.

KRAJ POLUVREMENA Armenija i BiH poslije prvih 45 minuta igraju 1:1.

45’ Kolašinac dobija žuti karton zbog oštrog starta.

42’ Nova velika šansa za BiH. Nakon kornera Džeko nije dobro zahvatio loptu koja je prošla pored same stative.