Asmir Begović debitovao je u dresu londonskog Chelseaja. U prijateljskom meču londonski plavci poraženi sz rezultatom 2:4, a golman reprezentacije BiH primi je sva četiri gola za nešto manje od pola sata nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu.

Prvak Engleske imao je prednost nakon prvog poluvremena zahvaljujući pogotku Loica Remyja iz 26. minute.

Ipak, New York u nastavku pravi veliki preokret. Na 1:1 izjednačio je Castellanos u 51. minuti utakmice, 2:1 je bio u 70. kada je pogodio Adams, a tri minute kasnije u strijelce se upisao i Davis.

Hazard je u 75. minuti postigao gol za 3:2, a konačnih 4:2 za New York u 77. minuti postavio je Davis svojim drugim golom na ovoj utakmici.

Prijateljski meč: New York – Chelsea 4:2 (Catellanos 51′, Adans 70′, Davis 73′, 77′ / Remy 26′, Hazard 75′)