Bournemouth je na svom terenu dočekao West Ham, a susret je završen sa rezultatom 3:3. Gosti su u 7. minutu preko Collinsa stigli do vodstva od 0:1.

Da bi Gosling u 29. minutu poentirao za poravnanje, te se sa rezultatom 1:1 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu domaći preko Akea stižu do preokreta, te od 57. minuta vode sa 2:1.

U 82. minutu nevjerovatna situacija, golman reprezentacije BiH, Asmir begović se okliznuo prilikom izbijanja lopte, a to je spremno dočekao Marko Arnautović koji pogađa za poravnanje.

U 89. minutu nova greška Begovića, prilikom udarca igrača Burnleya, lopta prolazi ispod njegove lijeve ruke, a Arnautović je ponovo spremno dočekuje i pogađa za preokret i vodstvo Čekićara od 3:2.

Wilson je u sudijskoj nadoknadi ipak domaćima donio bod, te je pogotkom postavio konačnih 3:3.