Želite posao? U pravo vrijeme i na pravom ste mjestu! Denaro d.o.o. Bihać zapošljava.

Denaro doo Bihać je jedinstvena firma u BiH koja se bavi prodajom sistemskih rješenja za krovove te bilježi evidentan rast i razvoj od nastanka do danas, što potvrđuje i otvaranje svojih predstavništava u Republici Srbiji i Republici Hrvatskoj.

U potrazi za novim ambicioznim kadrovima koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarivanju novih ciljeva, Denaro kao nosilac ekskluzive svjetskih brendova za Balkan, traži osobe koje će obogatiti njihovu kreativnost svojim idejama, iskustvom i znanjem, kao i nekog ko je spreman da stalno uči i razvija se zajedno sa projektom i timom.

1. Marketing projekt menadžer (1 izvršilac)

Opis poslova:

Komunikacija sa klijentima putem weba, društvenih mreža i neposredne komunikacije
Projektiranje, razvijanje i implementacija dogovorenih projekata unutar Denaro firme
Slijedi odabranu metodologiju, stvara projektnu dokumentaciju i obavlja kordinaciju projekta
Rješavanje tehničke problematike te vršenje istraživanje
Upoznavanje sa standardima, postupcima i procedurama unutar određenog područija (sektora)
Oslanjanje na iskustvo, planiranje i ostvarivanje ciljeva i obavljanje raznih zadataka
Redovno izviještavanje o svim aktivnostima za sve sektore

Uslovi / Potrebne vještine:

VŠS ili VSS (po mogućnosti iz građevinskog sektora)
2-5 godina radnog operativnog iskustva u naznačenom području je obavezno
Obavezno poznavanje stranih jezika (engleski i njemački) nivo znanja B1 i B2
Obavezno poznavanje rada na računaru te Microsoft Office paket
Posjedovanje vozačke dozvole B – kategorije
2. Referent nabave i prodaje (1 izvršilac)

Vrši odabir, nabavu i uvoz roba od dobavljača iz EU te od domaćih dobavljača
korespodendira u nabavi i prodaji u timskom radu sa kolegama
prezentira i prodaje te prati aktivnosti prodaje na tržištu
slijedi odabranu metodologiju, stvara projektnu dokumentaciju i obavlja kordinaciju
rješava tehničke probleme, te njeguje odnos sa kupcima na veleprodaji

Uslovi/potrebne vještine:

VŠS ili VSS, po mogućnosti iz sektora arhitekture,ekonomije ili građevine
2-5 godine radnog operativnog iskustva u naznačenom područiju komercijale je obavezno
Obavezno poznavanje rada na računaru – Microsoft Office paket
Napredne vještine prodaje, prezentacije i komunikacije, te izrazito izgrađene sposobnosti planiranja analize i organizacije
Poznavanje osnova knjigovodstva KIF/KUF
Svi zainteresirani svoje prijave i CV sa dokumentacijom i slikom mogu slati na e-mail info@denaro.ba ili donijeti lično na adresu:

Denaro d.o.o.
Banjalučka bb
77000 Bihać
Bosna i Hercegovina

Sve nepotpune (prema opisu i uslovima) i neblagovremene prijave neće bit uzete u razmatranje.

Napomena: Konkurs ostaje otvoren do 12.10.2015. godine.

KOMENTARI:
Loading...