Danas na igralištu “Idrinovac” od 17 sati se nastavlja malonogometni memorijalni turnir “Ćojluk” gdje će se odigrati 6 utakmica i to u pionirskoj i seniorskoj konkurenciji.

Pioniri B grupa  3 kolo

16.45 AiM – Studio HAAR

Pioniri A grupa  3 kolo
17.10  Otoka- Pajdaši
17.35 Mak- Ibrahimović – Krušnica
Seniori  grupa E  3 kolo
18.00 Ljuti krajišnici – Voće Adi Durak
18.40 Pekara Djudja/Obućar AS
Seniori grupa A 4 kolo
19.20 Caffe bar Maršal – BP Irfan Kadić
20.00 Burekdžinica Senči – Mladost Mahmići

Sinoć su postignuti sljedeći rezultati:

Pioniri grupa A
„Mak-Ibrahimović“ – Pajdaši   11:0
Otoka – Krušnica   6:1
Seniori Grupa D
Caffe bar Mustang – CNC N&K tehnik  0:9
Poljogaj – Hirr 96   3:1
Seniori Grupa D
Termo BH – Sevdah juniors    5:1
MNK“Nanić“ –UM „511.sbbr“   0:5

Trenutne tabele po grupama:
Grupa A.
Caffe bar Maršal 3 2 0 1 11:8 6
2.Mladost Mahmić selo 2 2 0 0 6 : 4 6
3.Burekdžinica Senči 2 0 1 1 4 : 8 1
4.BP“Irfan Kadić“ 2 1 1 0 12: 2 4
5.Ljiljani 3 0 0 3 8 : 17 0

Grupa B

Tabela:
1.Mystik bar 3 3 0 0 17 : 7 9
2.Krupljani.ba 3 2 0 1 12 : 10 6
3.Mehića ploča 2 1 0 1 13 : 7 3
4.Bistro Sajo Krčan 2 0 0 2 4 : 9 0
5.Otoka 99 2 0 0 1 4 : 15 0

Grupa C

Tabela
1.Termo BH 3 2 1 0 14 : 4 7
2.Kamen Bužim 2 1 1 0 8 : 5 4
3.Sevdah juniors 2 1 0 1 6 : 2 3
4.Udruženje ml 511 2 1 0 1 7 : 5 3
5.MNK Nanić Bužim 3 0 0 3 2 : 17 0

Grupa D

Tabela:
1.CNC N&K TEHNIK 2 2 0 0 11:1 6
2.Poljogaj 3 1 0 1 8:6 6
3.Caffe bar Mus 3 1 0 2 7:16 3
4.HIRR 96 2 1 0 1 5:3 3
5.AŠ“Jasmin – Una“ 2 0 0 1 1 : 7 0

Grupa E

Tabela:
1.Pekara Djuja –obućar AS 2 2 0 0 9 : 2 3
2.Ljuti Krajišnici 2 1 0 1 7 : 6 3
3.Komšije Jezerski 2 1 0 1 6 : 6 3
4.Voće „Adi Durak“ 2 0 0 2 1 : 9 0

Grupa F

Tabela:

1.Balkić impex 2 2 0 0 11 : 2 6
3.Sarajevo osiguranje 2 1 0 1 10 : 4 3
2.Pekara Ćima 2 1 0 1 6 : 5 3
4.Maturanti 2 0 0 2 0 : 16 0

Grupa G

Tabela:
1.Frizerski salon jasmin 2 2 0 0 14 : 5 6
2.Veliki Badić 2 1 0 1 13 : 11 3
3.Pekara“Harbaš“ 2 1 0 1 5 : 7 3
4.Vistro kod Merzeta 2 0 0 2 4 : 13 0

Grupa H

Tablica:

1.Auto Bahro 2 2 0 0 8 : 3 6
2.BA HAM 2 1 1 0 10 : 5 4
3.Lea turss 2 0 1 1 5 : 6 3
4.E4 2 0 0 1 3 : 12 0

Pošto se igranje u grupnim fazama na turniru 21. memorijalnom malonogometnom turniru “Ćojluk 2016” približava kraju podsjećamo na dalji tok turnira a kako je dogovoreno prije samog početka igranja u grupama.
U kategoriji seniora nakog grupne faze igra se po slijedećem sistemu:

Osmina finala:
Par 1 A1-H2
Par 2 A2-H1
Par 3 B1-G2
Par 4 B2-G1
Par 5 C1-F2
Par6 C2-F1
Par7 D1-E2
Par 8 D2-E1

Četvrtinale
Par 1 – Par 8
Par 2 – Par 7
Par 3 – Par 6
Par 4 – Par 5

Polufinale
Pobjednik Par 1 – Par 8 protiv pobjednika Par 4– Par 5
Pobjednik Par 2 – Par7 protiv pobjednika Par 3 – Par 6

Poraženi-utakmica za 3 mjesto
Pobjednici utakmica za 1. mjesto

 

KOMENTARI:
Loading...